Каталог продукції

Виберіть тип продукції:

1

Діловий ліс

2

Брус

3

Пиломатеріали

4

Дошка

5

Піддони

6

Пелети

wood-forest-fire-fireplaceДіловий ліс

Для заготівлі ділового лісу використовується спеціальна техніка та обладнання, завдяки чому виходить відмінна рівна поверхня деревини і ідеальна геометрія виробу в діаметрі і ширині.

Завдяки тому, що діловий ліс зайняв на ринку будівництва певну нішу і ось вже на протязі довгого часу тримає високі позиції, угоди, укладені в даному виді бізнесу вважаються успішними. При замовленні у нас великої партії товару, можна отримати знижки на дану продукцію, а також обговорити терміни виконання даного договору та умови поставки. Тим самим ви отримуєте саме те, що вам необхідно і без зайвих витрат і зусиль. Наша компанія, що спеціалізується на виробництві деревини, тісно пов’язані з діловим лісом і продукцією її переробки.

frontПиломатеріали

Продаж пиломатеріалів та виробів з деревини, є основним видом діяльності нашої компанії, що працює у Львові та області. У нас можна купити пиломатеріали за доступними цінами. Нам не доводиться червоніти за свої пиломатеріали, адже крім відмінної якості та відповідності європейським стандартам, вони володіють привабливою ціною і доставляються замовнику точно в термін. На нашому складі завжди в наявності пиломатеріали листяних і хвойних порід, ми продаємо як обрізний пиломатеріал, так і струганий. У нас завжди можна купити сухий пиломатеріал і пиломатеріал природної вологості. Одним словом, у нас можна купити весь пиломатеріал, необхідний Вам.

881456Дошка

Це дуже популярний вид дерев’яного виробу. Обрізна дошка – самий екологічний матеріал із застосовуваних у будівництві і промисловості. У нас у виробництві обрізної дошки застосовуються хвойні і тверді породи дерева, а також може використовуватися осика або береза, під ваше замовлення.

1c5b8ec26126aceb37caaaa05b7f0852Брус

В приватному заміському будівництві сухий профільований брус з ялини і сосни один з найпоширеніших матеріалів, в окремих випадках вважається оптимальним варіантом. Він широко застосовується для зведення дачних і заміських будинків, бань та інших будівель. Здатність матеріалу створити всередині споруди комфортний клімат в будь-який час року дозволяє використовувати його для будівництва будинків цілорічного проживання. Незважаючи на те, що ціна профільованого бруса кілька висока, але вона виправдана великою кількістю плюсів, якими володіє майбутнє будова. А якщо порівняти з вартістю інших матеріалів, наприклад, оциліндрованої колоди, купити профільований брус дешево від виробника навіть краще. А пропозиції деяких будівельних компаній здійснити оплату у процесі зведення будинку певними частинами робить будинок з бруса вигідним рішенням.

1025679Євро піддони

Дерев’яна тара широко використовується для переміщення вантажів і товарів як усередині країни, так і при доставці їх за кордон. Всередині країни популярні різні види піддонів виготовлених відповідно до вимог ГОСТ 9557-87, а для перевезення вантажів за кордоном, нами виготовляється євро піддон, відповідно до вимог європейських стандартів.

2004823Паливні пелети

На сьогоднішній день український і європейський ринок паливних гранул з екологічно чистого палива в цілому розвивається досить стрімко. Інтернет переповнений рекламними оголошеннями про купівлю або продаж паливних гранул пелет. І цей вид палива неспроста користується такою популярністю, так як головною якістю пелет є абсолютна екологічність і ефективність як альтернатива іншим, дорогим видам палива . В якості вихідної сировини використовуються такі матеріали, як тирса, пресована стружка та інші відходи деревини, а саме виробництво паливних деревних гранул (пелет) здійснюється в спеціальних прес-грануляторах. В кінцевому вигляді це високоенергетичне паливо являє собою певного діаметра і розміру пресовані гранули циліндричної форми, що є ще однією перевагою у зберіганні, транспортуванні та використанні. Ви можете замовити у нас необхідні вам обсяги та придбати паливні пелети на взаємовигідних умовах.